Krzysztof Głuc powalczy o fotel prezydenta miasta

22.08.2018

Krzysztof Głuc wystartuje w wyborach na prezydenta Nowego Sącza. Były wiceprezes Sądeckich Wodociągów, obecnie dyrektor Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej w swoim programie chce się skupić przede wszystkim na obniżeniu podatków, zniżkach na komunikację miejską, stworzeniu miejsc do wypoczynku,remontach ulic i rewitalizacji osiedli.

– Różne doświadczenie przekonały mnie do tego by kandydować w tych wyborach. Chcę zaoferować konkretny program dla mieszkańców. Nowy Sącz to miasto, które powinno utrzymywać ścisłe kontakty z otaczającymi je gminami. Trzeba wykorzystać tę pozycje lidera i chcę taki plan bardzo bliskiej współpracy przygotować i wdrożyć – tłumaczy Krzysztof Głuc.

– Z mojej strony będzie to kampania pozytywna, która będzie skupiać się na moim programie wyborczym. Nie jest moim celem atakowanie innych kandydatów. Trzeba zostawić na boku aspekty personalne, ponieważ miasto potrzebuje nowego otwarcia – dodaje.

Krzysztof Głuc chce stworzyć w mieście Centrum Wiedzy Dla Zdolnych Uczniów – element nowoczesnego budynku biblioteki miejskiej. Tam młodzież mogłaby brać udział w bezpłatnych zajęciach. Planuje też powstanie Miejskiego Zaułka Kultury.

Kandydata popiera obecny prezydent Nowego Sącza, jednak nie uzyskał poparcia Prawa i Sprawiedliwości. Dlatego zdecydował się wystartować z własnego komitetu „Wybieram Nowy Sącz”.

To już piąty kandydat, który powalczy o fotel prezydenta miasta.

Posłuchaj:
Krzysztof Głuc
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Lesław Wieczorek
play
Słowo za słowo - Bogusław Kamiński
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN