Leszek Zegzda ostro skomentował wybór kandydata PiS na prezydenta Nowego Sącza

23.07.2018

Iwona Mularczyk już oficjalnie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Nowego Sącza. Najprawdopodobniej jednym z rywali będzie Leszek Zegzda z PO, który podkreśla, że jest gotów wystartować w wyborach.

Dla wielu sądeczan wybór kandydata PiS-u był zaskoczeniem. Mocniejszego określenia użył Leszek Zegzda.

Jestem zażenowany. Wydaje mi się, że to jest świadectwo dezintegracji środowiska Prawa i Sprawiedliwości. Widać, że walczyły ze sobą frakcje i nikt nie mógł się porozumieć. Jest to jakieś kompromisowe rozwiązanie, moim zdaniem nie najlepsze. Jest to jakiś rodzaj niesmaku – powiedział nam członek Zarządu Województwa Małopolskiego.

Zegzda w rozmowie z reporterem RDN Nowy Sącz przyznał, że czeka na ostateczne i formalne potwierdzenie, że będzie kandydatem Zjednoczonej Opozycji w wyborach na prezydenta Nowego Sącza.

Jak słowa Leszka Zegzdy komentuje Prawo i Sprawiedliwość? Poprosiliśmy o komentarz posła Wiesława Janczyka, pełnomocnika PiS w okręgu nr 14.

Zapoznałem się z wypowiedziami tego kandydata. Jest dokładnie odwrotnie – taki wybór świadczy o integracji Prawa i Sprawiedliwości. Pozwólmy samym kandydatom prezentować ich program. Dziś daje to potężną legitymację do stawania oko w oko z oczekiwaniami mieszkańców Nowego Sącza. Zobaczymy jak ta kampania będzie się rozwijać.

Poseł Józef Leśniak potwierdza kandydaturę Iwony Mularczyk

Posłuchaj:
Leszek Zegzda
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za Słowo (NS)- Patryk Wicher
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN