Letnie zajęcia z biblioteką

03.08.2020

Czytanie bajek, spotkania z Franklinem i Kubusiem Puchatkiem, spotkania w amfiteatrze. Druga połowa wakacji też zapowiada się atrakcyjnie dla najmłodszych.

Dyrektorka Biblioteki Miejskiej im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie Ewa Stańczyk zapewnia, że maluchy nie będą się nudzić.

– Mamy zaplanowane spotkania organizowane przez dział dzieci i młodzieży w amfiteatrze pod hasłem: „Poznajemy ludzi różnych zawodów”. Chcemy pokazać dzieciom na czym polega praca strażaka, strażnika miejskiego, przewodnika czy innych zawodów.

W lipcu Biblioteka organizowała tematyczne czytanie bajek na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywały się pod hasłem „Biblioteka pod chmurką”. W sierpniu będą kontynuowane w filii nr. 2 we wtorki i czwartki.

Zajęcia „Biblioteka pod chmurką” będą też prowadzone w filii nr. 5 w drugiej połowie sierpnia. W tej samej filii w drugiej połowie sierpnia odbędzie się spotkanie pod hasłem „Poznajmy pracę policjanta”.

W sierpniu w ramach projektu „Biblioteka pod chmurką” zaplanowane zostały spotkania z Franklinem i Kubusiem Puchatkiem. Wszystkie zajęcia są darmowe. Zainteresowani mogą skontaktować się z biblioteką.

Posłuchaj:
Ewa Stańczyk
Wydawca, Iza Kołakowska
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za słowo(NS)-Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN