Ludomir Handzel: – Miasto musi przyspieszyć

11.10.2018

– Nowy Sącz musi się rozwijać w takim tempie,  jak okoliczne gminy –  tłumaczył w porannej rozmowie radia RDN Nowy Sącz Ludomir Handzel, kandydat na prezydenta miasta. Nasz gość podkreślał, że przez ostatnie 12 lat rządów Ryszarda Nowaka miasto stało w miejscu i nie rozwijało się, w przeciwieństwie do gmin sąsiednich.

– Chciałbym, żeby Nowy Sącz rozwijał się przynajmniej w połowie tak, jak Muszyna, a ceny za wodę i ścieki były takim samym poziomie, jak w gminie Chełmiec. Przez ostatnie 3 kadencje można było zrobić dużo więcej. Miasto cofnęło się w rozwoju, w stosunku do innych miast w całym kraju – tłumaczy Ludomir Handzel.

– Kandydaci Koalicji Nowosądeckiej do rady miasta są bardzo aktywni. Wierzą w program i chcą go zrealizować. Oprócz słów poparcia wielu mieszkańców, dają nam swoje wsparcie. Udostępniają nam swoje ogrodzenia i nieruchomości, gdzie możemy wywiesić nasze plakaty i banery. Wszystkie te banery na prywatnych posesjach są powieszone za darmo – dodał.

Ludomir Handzel w swoim programie wyborczym uwzględnił między innymi wprowadzenie darmowej komunikacji miejskiej, stworzenia bulwarów nad Kamienicą, czy większej współpracy z sądeckimi uczelniami.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Jarosław Kolendo
play
Słowo za słowo - Grzegorz Kozioł
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN