Ludomir Handzel powalczy o fotel prezydenta?

16.05.2018

Koalicja Nowosądecka wystawi swoich kandydatów w wyborach na prezydenta Nowego Saczą i do Rady Miasta Nowego Sącza. Stowarzyszenie nie ujawnia jednak jeszcze nazwisk.

Stanie się to zapewne latem – zapowiada Ludomir Handzel, który 4 lata temu był kandydatem na prezydenta z ramienia Koalicji Nowosądeckiej . – Ja akurat nie jestem w zarządzie stowarzyszenia, ale wiem, że zarząd pracuje nad wyłonieniem grupy kandydatów do rady miasta i kandydata na prezydenta. Zdecydowanie będziemy aktywni w wyborach samorządowych. Swoją propozycję programową i kadrową przedstawimy nie wcześniej, jak w okolicach lipca lub sierpnia – wyjaśnia.

Jak udało się nam dowiedzieć, stowarzyszenie wybierze kandydata na prezydenta z grona trzech osób.

4 lata temu Ludomir Handzel nieznacznie przegrał w wyborach z Ryszardem Nowakiem, ale żaden z przedstawicieli Koalicji Nowosądeckiej nie dostał się do Rady Miasta Nowego Sącza.

Dziś (15.05) na konferencji prasowej przedstawiciele stowarzyszenia mocno krytykowali władze Nowego Sącza, podkreślając, że inwestycja rozbiórki i budowy nowego mostu heleńskiego została źle zaplanowana.

Jeden z działaczy Koalicji Nowosądeckiej Krzysztof Krawczyk pokazał rządzącym w Nowym Sączu żółtą kartkę. – Jeżeli miasto znów zrobi tak poważne błędy, trzeba będzie pokazać drugą. A jest to jednoznaczne z kartką czerwoną. Wtedy zawodnik musi zejść z boiska – podkreślił.

Posłuchaj:
Ludomir Handzel
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Niedzielan
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy