Mateusz Kutrzeba kandydatem PiS na burmistrza

09.08.2018

Kandydata przedstawił na specjalnej konferencji Władysław Ortyl podkarpacki marszałek.

– To młody, ale już doświadczony samorządowiec – zaznaczał Ortyl. – Nasz kandydat politycznie funkcjonuje w Warszawie. Potrzebny jest człowiek rozpoznawalny, z doświadczeniem i kandydat, który jest miarą jedności, bo jak widać na tym spotkaniu są wszyscy posłowie z powiatu dębickiego i przyległego. Widzimy, że są ludzie młodzi. Jest pokoleniowa zmiana – dodaje marszałek.

Mateusz Kutrzeba zapewnia, że ma przygotowany program dla Dębicy, ale teraz chce go konsultować z mieszkańcami. – Będę kandydatem, który nie będzie się bał rozmowy z mieszkańcami. Jestem otwarty także na głosy krytyki, po to aby wziąć je pod uwagę w programie wyborczym. Całość mojego pomysłu na Dębicę, będę chciał etapami pokazać w czasie kampanii – mówi kandydat.

Kandydat PiS na burmistrza Dębicy w swoim programie ma m.in. budowę nisko czynszowych bloków i zwiększenie miejsc rekreacyjnych dla rodzin. Mateusz Kutrzeba jest wicedyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy, wiceprzewodniczącym rady miejskiej oraz szefem struktur partii w powiecie dębickim.

Posłuchaj:
Władysław Ortyl
Mateusz Kutrzeba
Anna Zboch
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Jarosław Kolendo
play
Słowo za słowo - Grzegorz Kozioł
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN