Mieszkańcy Wadowic Górnych niezadowoleni z pracy wójta

27.11.2017

Wójt nie spotyka się z mieszkańcami, ucieka od problemów, nakazuje radnym jak mają głosować i mobbinguje swoich pracowników.  To tylko część zarzutów mieszkańców Wadowic Górnych wobec tamtejszego wójta. Jerzy Kos nie zgadza się z tymi opiniami i mówi, że nie ma sobie nic do zarzucenia.

Sygnały o tym, że nie dzieje się dobrze w Wadowicach Górnych pojawiają się od kilku tygodni. Wśród niezadowolonych są m.in. radni, którzy przekonują, że nie ma dialogu z wójtem.

Anna Niedbała przewodnicząca rady przyznaje również, że sugeruje się im jak mają głosować czasie sesji. – Nie ma dialogu, nie ma rozmów. Pojawiają się za to sugestie, że ma być tak jak wójt zdecyduje – relacjonuje przewodnicząca.

Wójt Jerzy Kos zapewnia, że takich sytuacji nie było. – Nie skłaniam rady do określonego głosowania. Jesteśmy przygotowani merytorycznie i przedstawiamy projekt uchwały – odpowiada wójt.

O coraz trudniejszych relacjach z wójtem mówią także mieszkańcy i gminni urzędnicy. Więcej o tym co dzieje się w Wadowicach Górnych w dzisiejszym pulsie regionu.

Posłuchaj:
Anna Zboch
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Tarnowski Festiwal Nauki
play
Słowo za Słowo (NS)- Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN