Mróz: – Jestem zwolennikiem ewolucji, ale nie rewolucji [WIDEO]

06.12.2018

– Jestem zwolennikiem ewolucji, ale nie rewolucji – tak o ewentualnych zmianach w Urzędzie Gminy mówił w porannym programie Słowo za słowo wójt Wierzchosławic, Andrzej Mróz. Jego zdaniem niektóre referaty wymagają wzmocnienia.

Na pewno dokonamy korekt w personalu, który ma najniższe kwalifikacje – zaznacza wójt.

Będę obserwował pracowników na bieżąco. Spotkałem się już z wszystkimi pracownikami i kierownikami referatów, określiłem jakie mam oczekiwania i na bieżąco będziemy pracować. Pracownicy, którzy dobrze i z zaangażowaniem będą wykonywać swoje obowiązki nie mają się czego obawiać. Jeśli ktoś nie chce się poddać temu rygorowi, czy zasadom, które określiłem – będziemy dokonywać korekt.

Były komendant małopolskich strażaków powołał także swojego zastępce. Został nim Andrzej Barnaś.

Inwestycje przyszłorocznego budżetu w gminie to w głównej mierze kontynuacja tych rozpoczętych. W planach są także nowe, np. budowa park and ride przy stacji PKP w Bogumiłowicach.

Nowy wójt Wierzchosławic odniósł się także do działającej na terenie gminy farmy fotowoltaicznej. Obecnie prowadzone są analizy mające na celu przekształcenie farmy na zakład produkujący prąd na potrzeby m.in. spółek gminnych.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Mariusz Szewczyk, Maciej Małozięć
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Kozioł
play
Słowo za Słowo (NS)- Jacek Migacz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN