Nowy Sacz: Gdzie sie jezdzi slalomem?

05.02.2016

Kierowcy narzekaja na dziurowe drogi w Nowym Saczu. Mimo, ze nie mamy do czynienia z zima wszech czasów, to na miejskich ulicach pojawiaja sie ubytki, które skutecznie utrudniaja jazde.

Drogowcy latali je miedzy innymi na ul. Dlugosza. Gdzie jeszcze potrzebna jest ich interwencja?
Pilsudskiego jest najgorsza, na Gorzkowie. Tam sa takie dziury, ze sie w glowie nie miesci. I jeszcze Wyspianskiego – mówil jeden z sadeckich kierowców.

Prosze sie przejechac na Wólkach, na ul. Barbackiego. Sa miejsca, w których dobrze by bylo, zeby ktos sie nad nimi pochylil i to naprawil – uslyszala reporterka RDN Nowy Sacz od swojej rozmówczyni. Kolejna ulica, wymieniana wsród tych, po których najgorzej sie jezdzi to ul. Kunegundy.

Naprawiamy ubytki w sadeckich ulicach, jak tylko bedzie jest to mozliwe – oswiadczyl Krzysztof Witowski. Rzecznik sadeckiego magistratu tlumaczy, ze remont wymaga odpowiednich warunków pogodowych.

Jak nas poinformowali sluchacze, dzieki interwencji RDN Nowy Sacz dziury na ulicy Barbackiego zostaly zalatane jeszcze tego samego dnia. Urzednicy prosza, zeby informacje o dziurach w drogach zglaszac bezposrednio do Miejskiego Zarzadu Dróg.

Posluchaj co mówi Krzysztof Witowski oraz kierowcy:

 

 

 

Krystyna Pasek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Mateusz Janiczek
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za Słowo (NS)- Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN