Nowy Sacz: Niespodziewany hit Nocy Muzeów. Zabraklo miejsc!

21.05.2017

Na 15 minut przed zabraklo miejsc. Sadeczan nie odstraszyla nawet pózna godzina rozpoczecia spektaklu. Chodzi tu o premiere „Moralnosci pani Dulskiej”, która okazala sie hitem sadeckiej Nocy Muzeów.

Sala w Galerii Marii Ritter okazala sie za mala by pomiescic widzów. Takich tlumów nie spodziewali sie ani organizatorzy ani sami aktorzy. – To przescignelo nasze najsmielsze oczekiwania. Wiele osób niestety nie zobaczylo naszego spektaklu i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Mam nadzieje, ze bedziemy miec jeszcze okazje zagrac dla tych wszystkich, którzy nie dostali sie na sobotnie przedstawienie. – komentowal na goraco Jakub Wegrzyn, aktor Teatry Slowa ‚trzynastka’ i reporter RDN Nowy Sacz.

Odtwórczynia glównej roli byla nasza redakcyjna kolezanka Lucyna Ruchala.Spektakl zostal przygotowany przez artystów specjalnie na tegoroczna Noc Muzeów.

Co jeszcze dzialo sie w Nowym Saczu na antenie RDN Nowy Sacz.

Posluchaj Kuby Wegrzyna:

Na sali podczas premiery bylo tak duzo osób, ze nie miescili sie fotografowie 😉 Naszym reporterom udalo sie zdobyc kilka zdjec z próby generalnej. Autorem fotografii jest Alicja Gancarz.

Katarzyna Tokarczyk

 

Wydawca
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy