Osoby potrzebujące spotkają się na wigilii

14.12.2018

To będzie okazja do spotkania się osób samotnych,chorych i potrzebujących. Już po raz 26. Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi organizuje wigilię, podczas której goście zasmakują tradycyjnych wigilijnych potraw, połamią się opłatkiem oraz wspólnie odśpiewają kolędy.

– Chcielibyśmy zaprosić szczególnie wszystkie osoby niepełnosprawne, które nie mają możliwości w ciągu roku wspólnego spotkania. Będzie również czas na obejrzenie jasełek przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 20 w Nowym Sączu – tłumaczy prezes stowarzyszenia Artur Czernecki. – To spotkanie zrzesza kilkaset osób. W ubiegłym roku wigilia zebrała prawie 360 osób. Cieszymy się, że to spotkanie cieszy się takim zainteresowaniem – dodaje.

Gościem wigilii będzie biskup Stanisław Salaterski. W tym roku spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 20 w Nowym Sączu, w poniedziałek (17 grudnia) o 15.00.

Osoby zainteresowane udziałem w wigilii proszone są o zgłoszenie się pod numerem telefonu: 509 907 001 do 16 grudnia. Jak w poprzednich latach, przewidziano około 300 miejsc przy stołach.

Posłuchaj:
Artur Czernecki
Jakub Pędzich
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Mariusz Szewczyk, Jerzy Sieradzki
play
Słowo za Słowo (NS)- Stanisław Banach
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30