Ośrodek Zdrowia w Mszalnicy zamknięty. Pacjenci mogą zgłaszać się do Wielogłów

31.03.2020

Jak poinformowały na stronie urzędu władze gminy, część personelu medycznego Ośrodka Zdrowia w Mszalnicy została objęta kwarantanną. Z tego powodu trwa tutaj dezynfekcja.

Informacje o zamknięciu NZOZ-u gmina Kamionka Wielka otrzymała od kierownika placówki drogą e-mailową. Wyjaśnił on, że ośrodek został zamknięty decyzją sanepidu i zostanie otwarty po dezynfekcji, prawdopodobnie za kilka dni. Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Sączu precyzuję tę datę na najbliższy piątek (3.04).

Porady lekarskie w dalszym ciągu są udzielane telefonicznie pod numerem tel. 660 611 333 przez lekarza Łukasza Witowskiego. Urząd informuje też, że w razie braku możliwości skontaktowania się z lekarzem, porady lekarskie i tzw. stałe recepty będą wystawiane przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wielogłowach, z którym też można kontaktować się telefonicznie ( pod nr tel. 18 443 25 10).

Jeśli wybieracie ten drugi sposób, w trakcie rozmowy trzeba będzie podać swój nr PESEL,imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Jerzy Kosiba
play
Słowo za słowo (M) - Roman Ciepiela
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN