Otwarcie z wielką pompą

01.12.2019

Tak w skrócie ma wyglądać pierwsze wydarzenie sportowe w świeżo wyremontowanej Arenie Jaskółce Tarnów. Będzie to spotkanie z udziałem tarnowskich szczypiornistów, którzy w ramach rozgrywek PGNiG Superligi zmierzą się z NMC Górnikiem Zabrze.

Jako pierwsi, halę mogli przetestować właśnie piłkarze ręczni Grupy Azoty Tarnów, którzy już od poniedziałku trenują w nowym obiekcie.

Po kilku latach przerwy Jaskółka ponownie będzie ich domem.

To duże przeskok wizualny szczególnie dla zawodników. Zmieniamy kameralną halę na tzw. molocha. Czterysta, a cztery tysiące miejsc to jednak kolosalna różnica. Hala prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Mam nadzieję, że co dwa tygodnie będziemy mogli gościć komplet publiczności i zapewniać im trochę rozrywki i radości – mówił w Pulsie Regionu prawoskrzydłowy drużyny z Tarnowa, Mateusz Wojdan.

To także duży przeskok pod względem organizacyjnym dla klubu – mówił dyrektor sportowy Grupy Azoty Tarnów, Krzysztof Mogielnicki.

– Wydaje mi się, że robimy wszystko, żeby kibiców tam sprowadzić, żeby kibice się na tym meczu bawili, żeby były atrakcje dla dzieci, jak również dla dorosłych. Planujemy show w stylu meczów NBA – lasery, wybuchy. Tak chcemy też sprowadzić kibiców na halę. Nie tylko emocjami na boisku, ale też poza nim.

Przypominamy, pierwszy gwizdek już w najbliższą środę o 18.00.

Posłuchaj:
Mateusz Wojdan
Krzysztof Mogielnicki
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Bogdan Stasz
play
Słowo za słowo(NS)-Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN