W pogorzelisku w Olchawie znaleziono ciało

11.10.2019

Prokuratura Rejonowa w Bochni prowadzi postępowanie w sprawie śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w Olchawie koło Nowego Wiśnicza. Ciało odkryto po pożarze stodoły, do którego doszło przed kilkoma dniami.

Ogień nad budynkiem zauważono po godzinie pierwszej w nocy. Prócz strażaków z Nowego i Starego Wiśnicza na miejscu pojawili się także ochotnicy z Królówki i zawodowcy z Bochni.

Wewnątrz stodoły znajdowało się blisko pięćdziesiąt bel zrolowanego siana, dlatego budynek płonął jak pochodnia. Mimo podania trzech prądów gaśniczych ogień strawił go niemal doszczętnie. Resztki siana strażacy przelali wodą i zakończyli akcję.

Dopiero następnego dnia przy porządkowaniu pogorzeliska znaleziono zwłoki. – Do czasu sekcji zwłok i zleconych badań DNA możemy potwierdzić jedynie, że to ciało mężczyzny – powiedziała radiu RDN zastępca prokuratora rejonowego w Bochni Barbara Grądzka.

Ponieważ na tamtym terenie nie przyjęto ostatnio zawiadomień o zaginięciu można przypuszczać, że mężczyzna był osobą bezdomną.

 

Posłuchaj:
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Joanna Mężyk, Marcin Lewandowski
play
Słowo za słowo (M) - Mariusz Szewczyk, Maciej Małozięć
play
Słowo za słowo (NS) - Ludomir Handzel
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30