Policja zlikwidowała plantację marihuany

14.11.2018

Policja odkryła plantację marihuany w gminie Grybów. Dwaj mężczyźni usłyszeli już 32 zarzuty w tej sprawie. Policjanci zabezpieczyli 10 krzewów konopi indyjskich, które były hodowane i sprzedawane – także nieletnim. Było tam też 3 kg suszu marihuany.

Dwie osoby zostały zatrzymane i przesłuchane. Mężczyźni usłyszeli zarzuty uprawy i posiadania narkotyków, a także sprzedawania ich – również nieletnim. Przyznali się do winy. Jednemu z nich grozi nawet do 8 lat więzienia, drugiemu do 10 lat za kratkami.

Policja złapała też złodzieja rowerów. Ktoś zgłosił, że mężczyzna prowadzi dwa rowery na ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu, które ukradł. Policjanci zatrzymali złodzieja i postawili mu zarzuty. W momencie zatrzymania mężczyzna był agresywny i arogancki. 20-latek dwa razy kopnął funkcjonariusza i próbował uciekać. Miał ponad 1,5 promila alkoholu.

Okazało się, że dwa rowery warte około 4 tysięcy złotych, zostały zabrane z budynku gospodarczego przy ul. Nawojowskiej. Jeden z zarzutów dotyczy tego zdarzenia, drugi agresywnego zachowania przeszkadzającego w działaniu policjantów. Za te czyny mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo (M) - Edward Czesak
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN