Problemy z remontem sali widowiskowej w Centrum Sztuki Mościce

12.09.2017

Propozycje firm przekroczyły zakładany budżet aż o 700 tysięcy i o milion złotych. Tym razem jednak CSM ma nadzieję na rozstrzygnięcie i jednocześnie zwiększenie kwoty na rozbudowę sali widowiskowej. To instytucja Województwa Małopolskiego i o zwiększeniu wydatków zdecyduje właśnie zarząd Małopolski.

To duże przedsięwzięcie i trudne dla firm budowlanych – przyznaje Agnieszka Kawa, dyrektor Centrum Sztuki Mościce. – Już chyba taniej nie będzie. Taka też jest decyzja zarządu województwa, że należy chyba przetarg rozstrzygnąć skutecznie i uzyskać te pieniądze decyzją sejmiku. W trzecim przetargu pojawiły się dwie firmy. Która będzie wybrana jeszcze trudno powiedzieć. Jedna w punktacji wygląda nieco lepiej niż druga. Prowadzimy jednak cały czas rozmowy z firmą, prosząc o uzupełnienie dokumentacji – dodaje dyrektorka CSM.

Remont powinien ruszyć już kilka miesięcy temu. Jeżeli trzeci już przetarg zostanie rozstrzygnięty, dyrektor CSM ma nadzieję na rozpoczęcie prac w październiku. Modernizacja powinna potrwać około sześciu miesięcy.

Posłuchaj:
Agnieszka Kawa
Patrycja Wolnik
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy