Radni PiS i Wybieram Nowy Sącz chcą zaktywizować dzieciaki

12.09.2019

Klub Wybieram Nowy Sącz i radni PiS chcą powalczyć o pieniądze z Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Radni zgłosili projekt „Aktywne dzieciaki”. Na jego realizację chcą zdobyć 150 tysięcy złotych. Projekt ma objąć dzieci z Nowy Sącz, Chełmca, Grybowa, czy Łużnej. To ciekawy projekt między innymi dlatego, że ma łączyć kilka gmin – wyjaśnia Iwona Mularczyk radna PiS.

– Ten projekt jest o tyle ważny, bo pokazuje, że można współpracować z sąsiednimi gminami. Jest to projekt przygotowany nie tylko dla dzieciaków z Nowego Sącza, ale pokazuje tutaj, że można przygotować projekt, który kładzie duży nacisk także na tę współpracę. Będziemy aktywnie uczestniczyć w pomocy i zachęcaniu mieszkańców do głosowania.

W 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego można zagłosować na trzy sposoby. Przez internet na stronie www.bo.malopolska.pl, gdzie został uruchomiony specjalny panel do głosowania. Za pomocą papierowego formularza – można wrzucić do urny na ul. Jagiellońskiej 52 w Nowy Sącz. Głosować można również korespondencyjnie, przesyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres urzędu marszałkowskiego.

Posłuchaj:
Iwona Mularczyk
Aleksandra Podziewska
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Mróz
play
Słowo za Słowo (NS)- Maciej Onasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN