Rafał Skąpski kandydatem SLD na prezydenta miasta

31.07.2018

Na liście kandydatów o fotel prezydenta miasta Nowego Sącza pojawiają się kolejne osoby. Sojusz Lewicy Demokratycznej zadecydował, że ich kandydatem będzie Rafał Skąpski, były wiceminister kultury, a obecnie prezes Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek i wiceprezes Klubu Przyjaciół Ziemi Sądeckiej.

– Nasz kandydat ma ciekawy życiorys i duże doświadczenie. Mieszka koło Nowego Sącza i ma korzenie sądeckie. Wydaje mi się, że jest to dobry kandydat – tłumaczy Stanisław Kaim, szef lokalnych struktur SLD.

Ze wcześniejszych deklaracji wynikało, że Sojusz Lewicy Demokratycznej poprze kandydata Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Porozumienia Sądeckiego. Tak się jednak nie stało, ponieważ Leszek Zegzda wystartuje z komitetu partyjnego, czego zgodnie ze swoim regulaminem nie może poprzeć SLD. – Mimo to obiecaliśmy sobie przyjazną kampanię i współpracę, może w drugiej turze i po wyborach – dodaje Stanisław Kaim.

To już kolejny oficjalny kandydat na prezydenta miasta Nowego Sącza, wcześniej Iwonę Mularczyk zaprezentowało Prawo i Sprawiedliwość.

Posłuchaj:
Stanisław Kaim
Wydawca, fot. Facebook Rafał Skąpski
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - ks. Grzegorz Krakowski
play
Słowo za słowo - Anna Czech
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN