Ratusz w centrum Muszyny nabiera kształtów

18.10.2019

Mury obiektu pną się w górę, a prace prowadzone są w bardzo szybkim tempie. – Warto z opinią poczekać na efekt końcowy – przekonuje Jan Golba, burmistrz Muszyny.

W chwili obecnej mamy bardzo zaawansowane prace. W zasadzie większość prac ziemnych w zakresie różnego rodzaju instalacji, które na tym terenie się znajdują, zostało wykonanych. To, co najgorsze mamy już za sobą – dodaje Jan Golba.

Inwestycja wzbudza ciekawość mieszkańców i turystów. Opinie na jej temat są jednak podzielone. – Pomysł idealny. Będzie coś nowego do zwiedzania szczególnie dla przyjezdnych – mówi jedna z turystek. Część mieszkańców nie podziela jednak tego zdania. – Sporo osób jest niezadowolonych. Były ładne planty, a teraz tak wszystko na kupie – dodaje kolejna nasza rozmówczyni.

Oprócz budowy ratusza z zabytkowymi piwnicami, prace odbywają się również na ul. Kościelnej gdzie zamiast dotychczasowej ulicy, powstanie trakt spacerowy. Inwestycja o wartości ponad 21 mln zł z pewnością będzie kolejną nie lada atrakcją turystyczną w naszym regionie.

Posłuchaj:
Jan Golba
Mieszkańcy i turyści
Marek Jaśkiewicz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Paweł Klimek
play
Słowo za Słowo (NS)- Wiesław Pióro
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN