Czy Robert Wardzała wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych? [WIDEO]

02.07.2019

Jeżeli będzie taka wola władz centralnych to taką gotowość wyrażę – zadeklarował w porannej rozmowie Słowo za Słowo, na antenie RDN.

Szef tarnowskich struktur PO i prezes tarnowskiego Klastra Przemysłowego startował w majowych wyborach do europarlamentu z list Koalicji Europejskiej. I choć Koalicja wybory przegrała, Robert Wardzała mówi o swoim osobistym sukcesie w tych wyborach.

Jestem z tego wyniku zadowolony. Licząc matematycznie, to z drugiego miejsca 4 lata temu miałem 10 tys. 200 głosów i dzisiaj z ósmego miejsca, czyli dużo trudniejszego miejsca do zdobywania głosów, tych głosów było tyle samo. Dzisiaj jestem prezesem Klastra i w pierwszej kolejności tym się zajmuje. Byłem już parlamentarzystą, wiem co to oznacza, wiem jaka to ciężka praca i jak duża odpowiedzialność, ale jeżeli taka propozycja padnie, bo te decyzje zapadają w Warszawie to taką gotowość wyrażę.

Robert Wardzała uważa, że Koalicja Europejska w kampanii przed jesiennymi wyborami powinna postawić na bezpośredni kontakt z ludźmi.

Posłuchaj:
Robert Wardzała
Aneta Mleczko
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za Słowo (NS)- Paweł Fyda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN