Roman Ciepiela: – Zmiany personalne to sprawa przyszłości, teraz najważniejsza jest praca bieżąca [WIDEO]

05.11.2018

– W kierownictwie Urzędu Miasta Tarnowa nie wykluczam zmian personalnych – mówi w programie Słowo za słowo, tuż po dogrywce samorządowej, prezydent Roman Ciepiela.

To odpowiedź na pytanie o tzw. gabinet cieni, a konkretnie o to czy to Robert Wardzała i Marek Ciesielczyk będą jego zastępcami.

Roman Ciepiela nie chce mówić o szczegółach, bo, jak przekonuje, ważniejsza jest dla niego teraz praca bieżąca. – Jest inna konfiguracja w radzie, więc być może i te zmiany będą potrzebne, natomiast na pewno nie będę one radykalne czy rewolucyjne. Wiele osób podczas kampanii czy bezpośrednio przed wskazywało na potrzebę zmian. Nie można nie słuchać, nie słyszeć takich głosów. Dzisiaj nie chcę jeszcze mówić o szczegółach, bo ten poranek nie zaczyna się od personaliów, a od kontynuacji tego wszystkiego, co do tej pory robiliśmy. Oczywiście sprawy programowe – w tym zapewne również personalne – to coś, co będzie nas absorbowało w najbliższych tygodniach – mówi prezydent Roman Ciepiela.

Prezydent Roman Ciepiela twierdzi, że teraz celem numer jeden jest dopracowanie propozycji budżetu miasta na przyszły rok, a następnie uchwalenie wieloletniej strategii Tarnowa.

Liczy na dobrą współpracę z wszystkimi radnymi oraz na wsparcie finansowe rządu dla tarnowskich inwestycji.

Jego zdaniem pięcioletnia kadencja to dobry pomysł, który pozwoli na lepsze zaplanowanie i koordynację zadań.

Przypomnijmy, w niedzielnej dogrywce, Romana Ciepielę poparło 58% tarnowian, a kandydata Zjednoczonej Prawicy Kazimierza Koprowskiego – 42.

Rozmowa z Romanem Ciepielą również w Pulsie Regionu o 16.40.

Posłuchaj:
Roman Ciepiela
Dorota Kunc
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Katarzyna Kalita, Rafał Huszno
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Rokosz
play
Słowo za Słowo (NS)- Józef Leśniak
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30