Rozdajemy maski antysmogowe – sprawdź gdzie możesz nas spotkać

14.02.2018

RDN Nowy Sącz ma dla Sądeczan maski antysmogowe. To już kolejna akcja naszego radia, która ma uświadamiać jak dużo szkodliwych pyłów znajduje się w powietrzu na Sądecczyźnie i w jaki sposób można się przed nimi bronić. Nasi reporterzy i pracownicy promocji pojawią się w najbardziej zanieczyszczonych częściach miasta.

Maski antysmogowe mogą w prawie 100% ochronić nas przed szkodliwymi pyłami zawieszonymi w
powietrzu – wyjaśnia Adam Jabłoński. Dystrybutor takich masek przekonuje, że to najlepszy prezent na zimowy okres jaki możemy zrobić dla własnego zdrowia.

Chociaż na rynku jest wiele typów takiej ochrony przed smogiem, to odpowiednie maski higieniczne w przystępnej cenie mogą sprawdzić się dużo lepiej niż ich drogie odpowiedniki. – My zalecamy taką maskę maksymalnie na pięć dni, po dwie godziny dziennie – tłumaczy Adam Jabłoński. – Zakładamy maskę w drodze do pracy, w pracy zdejmuje i odkładam, żeby przeschła, a gdy wracamy do domu robimy to samo. To ważne – zanim schowamy ją do torebki foliowej odłóżmy, żeby przeschła po używaniu. Zapobiegamy wilgoci i obniżamy możliwość rozwijania się flory bakteryjnej.

Maski, które rozdajemy testowane były w warunkach przemysłowych co ma zapewnić, że poradzą sobie ze szkodliwymi pyłami znajdującymi się w trakcie smogu w powietrzu.

Dziś radiowcy pojawią się w kilku miejscach na terenie Nowego Sącza, żeby rozdać wam maski. Śledźcie na bieżąco naszego Facebooka i słuchajcie radia, żeby wiedzieć gdzie właśnie się znajdują.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy