Rusza akcja „Krynica dla Medyka”

22.05.2020

Darmowe wczasy dla pracowników służby zdrowia w Krynicy. Mowa o akcji ‚Krynica Dla Medyka”, dzięki której lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni będą mogli wypocząć w uzdrowisku zupełnie za darmo. – Z pewnością na to zasługują, a my chętnie ugościmy ich w naszym kurorcie – mówi Daniel Lisak, szef biura Krynickiej Organizacji Turystycznej.

– Włączyliśmy się wraz z Krynicą Morską do wspaniałej, szczytnej akcji – „Krynica Dla Medyka”. Nasi hotelarze licznie odpowiedzieli na ten apel i ufundowaliśmy bardzo dużo pobytów dla personelu szpitali jednoimiennych w Polsce – dodaje Daniel Lisak.

Dzięki współpracy Urzędu Miasta i właściciela krynickiej Wieży Widokowej, akcja promowana jest w pięciu największych polskich miastach za pomocą 127 billboardów.

– Promujemy akcję za pomocą dużych billboardów, które będą wisiały w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach i Gliwicach. Wiemy, że okres jest ciężki, natomiast jeżeli ten rynek turystyczny się odblokuje, ludzie się przełamią i będą chcieli wyjeżdżać, to taka reklama na pewno bardzo dużo nam pomoże – wyjaśnia Piotr Ryba, burmistrz Krynicy.

„Krynica Dla Medyka” jest częścią ogólnopolskiej akcji „Turystyka Dla Medyka”, do której oprócz Krynicy-Zdroju i Krynicy Morskiej włączyło się także kilka innych, turystycznych miejscowości.

Posłuchaj:
Daniel Lisak
Piotr Ryba
Marek Jaśkiewicz, fot. FB | Wieża Widokowa w Krynicy-Zdroju
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Rozgryźć Kościół - ks. Artur Mularz
play
Słowo za słowo (M) - Jarosław Kolendo
play
Słowo za Słowo (NS)- Paweł Fyda
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN