Przez rynek w Nowym Sączu można jeździć w dwóch kierunkach

11.07.2019

Uwaga kierowcy zmiana organizacji ruchu w rynku! Od rana trwają pracę związane z remontem w centrum miasta. Całkowicie nieprzejezdna jest część rynku od ul. Jagiellońskiej do Piotra Skargi, na której pracuję ciężki sprzęt. Zamknięte są też ulice Wyszyńskiego i remontowana od wtorku ul Wąska. Sprawdziliśmy jak kierowcy odnajdują się w tych zmianach.

Pan Tomasz w rynku był już przed siódmą, jak mówi, prace zaczęły się wcześnie.- Gdzieś tak po 8 zaczęli się kręcić i znaki ustawiać, koparka też już coś tam robi. Pan Adam dodaje, że jest na razie spokojnie,- Nic się nie dzieje, chyba że ktoś jedzie z Limanowej, to może się pomylić, a ten remont jest bardzo potrzebny, już dawno powinni go zrobić. Zgoła odmienne zdanie ma Pan Krzysztof, który od rana przygląda się zmiana w organizacji ruchu w ścisłym centrum miasta,- Kierowcy mają zamieszanie takie z rana. Dziś nie ma specjalnego ruchu, jutro jest piątek, to dopiero będzie wesoło.

Na czas remontu ulicami wokół rynku pojedziemy w dwóch kierunkach. Takie zmiany wprowadzono między innymi na części rynku od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Dunajewskiego i od ul. Hoffmanowej do Lwowskiej.

Posłuchaj:
Kierowcy
Aleksandra Podziewska
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Słowo (M) - Wiesław Frys
play
Słowo za Słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za słowo (NS) - Jerzy Leszczyński
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30