Region kibicuje piłkarzom – dziś pierwszy mecz na mundialu

19.06.2018

Miliony Polaków zasiądą dziś (19.06) przed telewizorami. Na 17.00 zaplanowany jest mecz Polska – Senegal. Rozpoczniemy nim walkę na mistrzostwach świata w Rosji. Piłkarzom kibicują też mieszkańcy regionu sądeckiego.

Pierwszy mecz Polaków na piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji wzbudza wiele emocji. Kibicować naszym będą nawet ci, którzy na co dzień nie interesują się sportem. A jakie wyniki typują kibice na dzisiejsze spotkanie z Senegalem?

3:0 dla naszych – powiedział naszej reporterce jeden z mieszkańców Nowego Sącza. – 2:1 dla Polski – dodał inny rozmówca.

Sądeczanie typują głównie zwycięstwo Polski. Optymizm jest bardzo duży. Okazuje się, że również kobietom piłkarskie boje nie są obojętne – szczególnie gdy gra nasza reprezentacja. – Ależ oczywiście, że kibicuję! Jak tu nie kibicować? Jestem przekonana, że wygramy – powiedziała naszej reporterce mieszkanka Nowego Sącza.

Mecz Polska-Senegal już dziś o godzinie 17.00 na stadionie w Moskwie. Natomiast w niedzielę (24.06) Polacy zmierzą się z drużyną Kolumbii. Trzecim rywalem w grupie H będzie Japonia.

Posłuchaj:
Posłuchaj kibiców
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo(NS) - Michał Diduch
play
Rozmowa dnia NS - Renata Czerwicka RTCK
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN