Pomaganie na sportowo. Sądeczanie licytowali dla chorych chłopców [ZDJĘCIA]

02.06.2019

Szybkie samochody, motocykle i pokazy artystyczne. To tylko kilka atrakcji, jakie mogli zobaczyć uczestnicy wielkiej imprezy charytatywnej w Chełmcu. Jej głównym punktem była jednak licytacja, w trakcie której zbierano pieniądze na leczenie 4-letniego Wojtka i 14-letniego Kacpra. Dla zwycięzców aukcji liczyła się nie tyle chęć wygrania gadżetów.

Uważam, że to bardzo fajny sposób, żeby pomóc chłopakom i dlatego tutaj byłam przyznaje zwyciężczyni jednego z przedmiotów. – Jest to licytacja na dzieci, które są pokrzywdzone przez los i dlatego warto je wesprzeć – dodaje inny.

W centrum miejscowości pojawiło się kilkaset osób, które chciały pomóc chorym dzieciom. Oprócz występów artystycznych i aukcji, chętni mogli wziąć udział w maratonie fitness. Z przebiegu imprezy zadowolona była też jej organizatorka, Sara Szost z Fitness Centrum Chełmiec. – Mamy wielu klientów, których domeną jest pomaganie przez trenowanie. Poznali osobiście naszych bohaterów i starają się w tym drobnym geście finansowym pomóc im w rehabilitacjach.

Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się gadżety od znanych sportowców, sukienki jednej z sądeckich blogerek, dzieła sztuki, ale też treningi pod okiem trenera personalnego. Łącznie udało się zebrać 10 530 zł.

Posłuchaj:
Zwycięzcy aukcji
Sara Szost
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo - Barbara Nowak
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN