Skrzyżowanie przy ul. Grodzkiej rozkopane. Ul. Stolarska zamknięta do odwołania

13.02.2020

Przypominamy o objazdach skrzyżowania ul. Jagiellońskiej, Grodzkiej i Kunegundy w Nowym Sączu. Od wczoraj drogowcy zaczęli prace przy przebudowie tego miejsca na rondo. Oznacza to, że możecie jeździć tylko objazdami.

Jeżeli jedziemy ulicą Jagiellońską, to możemy objechać te utrudnienia ulicą Morawskiego do al. Wolności, a jeżeli jedziemy ul. Grodzką, możemy ominąć te utrudnienia ul. Zygmuntowską do al. Batorego – wyjaśnia Jakub Pędzich, z biura prasowego Urzędu Miasta.

Na razie nie wiadomo jak długo skrzyżowanie będzie zamknięte. Prace na ul. Kunegundy i Grodzkiej powinny zakończyć się w połowie roku. W tym miejscu prace wykonują też Sądeckie Wodociągi.

Wciąż nie wiadomo kiedy ul. Stolarska w Nowym Sączu będzie przejezdna. Jak wiecie z naszych wiadomości z jednego budynków przy tej ulicy odpadł kawałek elewacji. Powodem był najprawdopodobniej silny wiatr.

– W związku z tym, że prognozy pogody nie są optymistyczne i te silne podmuchy mają się utrzymywać, ulica została zamknięta do odwołania – dodaje Jakub Pędzich.

Droga została zamknięta ze względów bezpieczeństwa przez policję.

Posłuchaj:
Jakub Pędzich
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Jakub Kwaśny
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Rokosz
play
Słowo za Słowo (NS)- Milenia Małecka Rogal
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN