Stary Sacz: W urzedzie mozna placic karta i telefonem

03.07.2017

Za urzedowe dokumenty mozna zaplacic karta lub telefonem. Starosadecki magistrat wprowadzil takie udogodnienie dla swoich mieszkanców. Nowy system dziala od dzisiaj. Jakie dokladnie daje mozliwosci?

Karta mozna dzis zaplacic w dwóch terminalach. Znajduja sie one w miejscach, gdzie do tej pory placono za podatki i wywóz smieci. Korzystajac z tych terminali mozna jednak uregulowac tez inne oplaty administracyjne, np. w Urzedzie Stanu Cywilnego, Referacie Spraw Obywatelskich, Referacie Promocji i Rozwoju Lokalnego, Referacie Geodezji i Planowania Przestrzennego, Referacie Infrastruktury Komunalnej i Gospodarki Wodnej, Referacie Podatków i Oplat Lokalnych oraz Referacie Ochrony Srodowiska.

 

 

W urzedzie pojawila sie tez mozliwosc placenia bezposrednio u pracowników merytorycznych. To w przypadku platnosci telefonem. Starosadeczanie, którzy w smartfonach maja zainstalowana aplikacje PeoPay lub Blik, beda mogli zaplacic w trybie on-line, w tym samym miejscu, w którym zlozyli wniosek. Nie trzeba wiec juz czekac w kolejce do punktu kasowego i wracac z potwierdzeniem zaplaty.

Oczywiscie oplaty mozna nadal wnosic w tradycyjny sposób w kasie urzedu.

Maria Mólka

Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Tadeusz Bąk
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Sak
play
Słowo za Słowo (NS)- Ludomir Handzel
play
Słowo za słowo (NS)-Luiza Piątkiewicz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN