Studia podyplomowe, studia typu MBA, szkolenia i kursy w Mielcu

17.09.2019

Będzie je prowadzić Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Mielcu. To efekt porozumienia podpisanego przez uczelnię z władzami miasta oraz Agencją Rozwoju Regionalnego MARR S.A.

Ma to być wabik dla młodych mielczan, aby zostali w swoim rodzinnym mieście – tłumaczy Jacek Wiśniewski, prezydent Mielca.

– Rozmawiając z mieszkańcami doszliśmy do wniosku, że zaczniemy od studiów podyplomowych. Tak, aby osoby wykształcone, które chcą dalej się rozwijać chciała zostać tutaj na miejscu.

Od października planowane jest uruchomienie kierunków m.in. Zarządzanie projektami, psychologia w biznesie oraz kadry i płace. Jak jednak zaznacza prof. Piotr Buła dyrektor Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie kierunki będą dostosowane do zapotrzebowania.

– Mam nadzieje, że uda nam się wspólnie ustalić potrzeby firm. Czego od nas oczekują, a także wśród naszych absolwentów sprawdzimy jakie jest zapotrzebowanie i być może zaproponujemy jeszcze inne kierunki. Tak, aby skorzystali na tym mieszkańcy i firmy ze strefy.

Informacje o kierunkach studiów oraz rekrutacji można uzyskać w sekretariacie ARR MARR S.A. Porozumienie między uczelnią a miastem obowiązuje do 31 grudnia 2021 roku.

Posłuchaj:
Jacek Wiśniewski
Piotr Buła
Anna Zboch
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za Słowo (NS)- Patryk Wicher
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN