Suret ma 25 lat i duży wpływ na gospodarkę Podkarpacia

24.10.2017

Suret ma 25 lat i duży wpływ na gospodarkę Podkarpacia. To jeden z głównych wniosków konferencji przemysłowej, którą zorganizowano w związku z jubileuszem ćwierćwiecza dębickiej firmy logistycznej Stefana Bieszczada. Gościem honorowym był wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.

Dla samego właściciela i prezesa Stefana Bieszczada, który jest także radnym sejmiku województwa podkarpackiego i mecenasem kultury w Dębicy, to okazja to refleksji i podsumowań. Jego zdaniem łączenie życia zawodowego związanego z prowadzeniem dużej firmy i polityki regionalnej wymaga stałej uwagi i dużej dyscypliny. – Żeby to było w harmonii, w zgodzie z przyzwoitością na jednym i na drugim polu. Czy się to udaje? Jest raz lepiej a raz gorzej, to wszystko podlega ocenie. Staram się z moim zespołem żeby wychodzić na przeciw potrzebom otaczającego świata, ale i również potrzebom wewnętrznych firmy naszych współpracowników – dodaje prezes.

O silnym wpływie firmy Suret na gospodarkę Podkarpacia mówił także podczas jubileuszu marszałek tego województwa Władysław Ortyl. Zapytany o kandydata na burmistrza Dębicy z PiS odpowiada, że za wcześnie na konkrety. Chciałby jednak, by był to ktoś, kto potrafi dbać o gospodarkę. – Te ciągłe personalne zmiany, które się w Dębicy odbywały służą miastu, powiatowi oraz okolicznym gminom. Prowadzenie działalności gospodarczej, jej wspieranie przez samorząd jest istotnym elementem a tu stabilność, odpowiedzialność i doświadczenie jest potrzebne – mówi marszałek.

Więcej o tym w Pulsie Regionu. A jubileusz 25-lecia Suretu zorganizowano w centrum biznesowym w podrzeszowskiej Jasionce.

Posłuchaj:
Stefan Bieszczad
Władysław Ortyl
Dorota Kunc
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Józef Knapik
play
Słowo za słowo - Józefa Szczurek-Żelazko
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN