Tarnów: Kto zastapi szefa tarnowskiej drogówki?

20.04.2017

 

Dariusz Kuchcinski jeszcze tylko póltora tygodnia bedzie pelniacym obowiazki szefa Wydzialu Ruchu Drogowego Policji w Tarnowie. Zostanie odwolany z koncem miesiaca. To w tarnowskiej Policji nie pierwsza zmiana kadrowa nowego komendanta.

Dariusz Kuchcinski wraca do pracy sztabowej – mówi Pawel Klimek, rzecznik Policji w Tarnowie. – Komendant ustawia od nowo cala jednostke, w zwiazku z czym zostalo cofniete powierzenie obowiazków panu Kuchcinskiemu. Wypelnial swoje obowiazki dobrze, ale miejsce naczelnika Wydzialu Ruchu Drogowego zostanie obsadzone inna osoba. Na razie nie znam jej personaliów – dodaje.

Jak podkresla rzecznik, zdaniem komendanta, Dariusz Kuchcinski lepiej sprawdza sie w innym charakterze pracy w Policji. – Jego doswiadczenie bedzie lepiej wykorzystane. Wydzial Sztabu zajmuje sie przede wszystkim organizacja imprez masowych, glównie zabezpieczaniem meczy, a pan Kuchcinski ma w tym bardzo dobre doswiadczenie, bo byl zastepca dowódcy podczas Swiatowych Dni Mlodziezy – dodaje Pawel Klimek.

Odwolany Dariusz Kuchcinski pracowal w drogówce zaledwie dwa i pól miesiaca. Natomiast od dzis, 20 kwietnia, odchodzi na emeryture pierwszy zastepca komendanta, Marek Put. W jego miejsce powolano Marcina Saka, który ostatnio pracowal w Bochni.

Posluchaj Pawla Klimka:

Jadwiga Koziol

Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Mróz
play
Słowo za Słowo (NS)- Maciej Onasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN