Tłumy na dniu otwartym Przychodni Zdrowia w Latoszynie

07.05.2018

Obiekt będzie oficjalnie otwarty dopiero w lipcu, ale już okoliczni mieszkańcy nie mogą się doczekać, aby inwestycje zobaczyć od środka.

Do tej pory zaglądaliśmy do budynku tylko przez okna. Teraz możemy już zobaczyć wszystko od środka. Robi to wrażenie. Bardzo się cieszę, że coś takiego powstaje, bo moi rodzice są w takim wieku, że będą mogli skorzystać –mówiła Iwona. – Obiekt wygląda wspaniale, sprzęt nowy i pewnie dobry, ale czy nie będzie czekać długo na zabiegi. No nic trzeba będzie siąść przed dziwami, jak otworzą będziemy pierwsze – zapewniały dwie starsze panie.

Przychodnię będzie prowadzić firma Rehnowa z Pustkowa-Osiedla, która teraz stara się o kontrakt NFZ na zabiegi – wyjaśnia Magdalena Nowak szefowa firmy. – Chcemy, aby lokalni mieszkańcy odczuli korzyści z istniejącej przychodni rehabilitacyjnej. Kolejki pewnie będą, ale postaramy, aby były one jak najmniejsze. Wszystko jednak będzie zależeć od wysokości uzyskanego kontraktu – dodaje.

Dzień otwarty był także okazją do wbicia łopaty pod budowę basenu rehabilitacyjnego. Ma być on gotowy w maju przyszłego roku.

Posłuchaj:
Mieszkańcy
Magdalena Nowak
Anna Zboch
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy