Tłumy na dniu otwartym Przychodni Zdrowia w Latoszynie

07.05.2018

Obiekt będzie oficjalnie otwarty dopiero w lipcu, ale już okoliczni mieszkańcy nie mogą się doczekać, aby inwestycje zobaczyć od środka.

Do tej pory zaglądaliśmy do budynku tylko przez okna. Teraz możemy już zobaczyć wszystko od środka. Robi to wrażenie. Bardzo się cieszę, że coś takiego powstaje, bo moi rodzice są w takim wieku, że będą mogli skorzystać –mówiła Iwona. – Obiekt wygląda wspaniale, sprzęt nowy i pewnie dobry, ale czy nie będzie czekać długo na zabiegi. No nic trzeba będzie siąść przed dziwami, jak otworzą będziemy pierwsze – zapewniały dwie starsze panie.

Przychodnię będzie prowadzić firma Rehnowa z Pustkowa-Osiedla, która teraz stara się o kontrakt NFZ na zabiegi – wyjaśnia Magdalena Nowak szefowa firmy. – Chcemy, aby lokalni mieszkańcy odczuli korzyści z istniejącej przychodni rehabilitacyjnej. Kolejki pewnie będą, ale postaramy, aby były one jak najmniejsze. Wszystko jednak będzie zależeć od wysokości uzyskanego kontraktu – dodaje.

Dzień otwarty był także okazją do wbicia łopaty pod budowę basenu rehabilitacyjnego. Ma być on gotowy w maju przyszłego roku.

Posłuchaj:
Mieszkańcy
Magdalena Nowak
Anna Zboch
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Jakub Kwaśny
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Rokosz
play
Słowo za Słowo (NS)- Milenia Małecka Rogal
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN