Trwa radiowy jubileusz – 5 stycznia Gala w Mościcach

02.01.2019

Uroczystym zwieńczeniem obchodów 25-lecia RDN będzie muzyczno – towarzyskie spotkanie w Centrum Sztuki Mościce. Trwają ostatnie przygotowania.

Będą założyciele diecezjalnej rozgłośni, jej dyrektorzy, byli i obecni pracownicy, goście, z którymi współpracujemy na co dzień oraz słuchacze, którzy na naszej antenie wygrali specjalne wejściówki.

Zaplanowano krótki program artystyczny i koncert zespołu Golec uOrkiestra.

To wielki i znaczący jubileusz – mówi dyrektor RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz, ks. Piotr Adamczyk.

Będziemy śpiewać kolędy, ale także wspominać. Bedzie możliwość zobaczenia zdjęć z początków radia. Będziemy się razem bawić, ale też będziemy razem przy stole rozmawiać o tym, czym jest radio i jak go słuchać – tłumaczy ks. Adamczyk.

Dla naszych słuchaczy z okazji jubileuszu też mamy prezent. Od poniedziałku, 7 stycznia, antena będzie odświeżona nowymi jinglami i materiałami dźwiękowymi.

Gala w Mościcach 5 stycznia, a dzień później – w niedzielę, 6 stycznia, w tarnowskiej Katedrze, w samo południe, uroczysta Msza święta. Będzie ona transmitowana w RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

Bezpośrednio po Mszy spod Katedry na ulice Tarnowa wyruszy Orszak Trzech Króli, który zakończy się w ogrodach Klasztoru Bernardynów. Wezmą w nim udział także pracownicy radia.

Posłuchaj:
ks. Piotr Adamczyk
Dorota Kunc
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Jarosław Kolendo
play
Słowo za słowo - Grzegorz Kozioł
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN