Uczestnicy konkursu Mister Supranational 2018 na wybiegu w uzdrowisku [ZDJĘCIA]

02.12.2018

40 mężczyzn z całego świata zjechało do Szczawnicy. Okazją była zorganizowana w Dworku Gościnnym gala andrzejkowa, podczas której misterzy walczyli o kilka tytułów komplementarnych. Najważniejszym był wybór Mistera Supernational Thermaleo 2018.

Na wybiegu pojawił się również Jakub Kucner, mister Polski i wicemister świata. – Podczas gali spotkałem się z bardzo miła sytuacją. Będąc na wybiegu rodacy bardzo głośno mnie dopingowali, co zaskoczyło innych misterów. Będę to bardzo dobrze wspominał, ponieważ aż nie chciało się schodzić z tej sceny – wyjaśnia Jakub Kucner.

Misterzy spędzili w Szczawnicy cały tydzień, przygotowując się do pokazów. – Bardzo ciekawe wydarzenie. Trzeba zwrócić uwagę na masę pracy, którą misterzy włożyli w przygotowanie do tej gali. Było dużo ciekawych sytuacji, a niektórzy na przykład po raz pierwszy zobaczyli śnieg. Mieliśmy też kilka wyzwań fizycznych, co dla niektórych było niespodzianką – tłumaczy Konrad Kołodziejczyk, dyrektor do spraw marketingu i sprzedaży w firmie Thermaleo.

Podczas szczawnickiej gali wręczono również tytuły w kategoriach: Mister Top Model, Best Body, Mister Personality, Photogenic, Popularity oraz Best In Normal Wear.  Przed misterami jeszcze finałowa gala w Krynicy-Zdroju, 9 grudnia.

Radio RDN Nowy Sącz patronowało temu wydarzeniu.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo - Barbara Nowak
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN