Ul. Piłsudskiego w Krynicy drugi raz do naprawy

18.05.2018

W trzy lata po remoncie ulica Piłsudskiego w Krynicy znowu nadaje się do naprawy. Z założenia cichy asfalt wcale nie spełnia swojej roli, w dodatku droga zaczęła pękać i pokazały się dziury. Zdaniem kierowców nawierzchnia wymaga kolejnych prac.

Asfalt jest bardzo chropowaty, w kilku miejscach są już dziury. Miał być cichy asfalt, a to jest jeden z najgłośniejszych asfaltów po jakim ja jeździłem – przekonywał pan Krzysztof, który w uzdrowisku pracuje jako taksówkarz. Jego zdaniem słaba jest jakość asfaltu, może nie jest przystosowany do naszego klimatu, który jest bardzo wymagający.

Wykonawca kilka dni temu skontrolował ul. Piłsudskiego w Krynicy i stwierdził, że wymaga ona naprawy. Ma to zrobić jeszcze w ramach gwarancji. Do końca miesiąca ma podjąć decyzję o formie i terminie remontu drogi.

– Była już pierwsza wizytacja, gdzie wykonawca uznał wadliwość tego przedsięwzięcia. Do końca maja wykonawca ma podać szczegółowy harmonogram prac, wypunktuje wszystkie mankamenty, bo niewykluczone, że cała nawierzchnia będzie robiona, ale to jest jeszcze otwarty temat – wyjaśnia Dariusz Reśko, burmistrz Krynicy-Zdroju.

Jak dodaje Dariusz Reśko, prace nie będą się odbywać w sezonie wakacyjnym. Temat monitorujemy na bieżąco.

 

Posłuchaj:
Dariusz Reśko
Kierowca
Relacja
Jolanta Moździerz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Przegląd prasy katolickiej - Dorota Kunc, ks. Piotr Adamczyk
play
Słowo za Słowo (NS)- Mariusz Tarsa
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30