Uwaga na chodnik przy Klikowskiej – interwencja RDN

05.04.2018

O wypadek tu nietrudno, czy musi się coś stać, by ktoś wreszcie zareagował? – pytają tarnowianie przechodzący wzdłuż ulicy Klikowskiej i proszą o interwencję radio RDN Małopolska. Chodzi o głęboką na kilkadziesiąt centymetrów wyrwę w kostce chodnikowej.

Znajduje się między skrzyżowaniami z aleją Solidarności i przecznicą 1 Maja. Przechodnie przyznają, że tutaj naprawdę trzeba uważać, bo o złamanie nogi nietrudno. – Dopiero robione, wszystko nowe i już zepsute. To można złamać nogę. Dziura powinna być naprawiona.- Jest duża, wejdą nawet dwie nogi. – Przede wszystkim, jakby się dziecko któreś rozpędziło i wpadło to byłby problem. – Oni to dopiero naprawią, jak ktoś nogę złamie i przyjdzie im odszkodowanie zapłacić – komentują tarnowianie.

Po naszej interwencji Zarząd Dróg i Komunikacji zabezpieczył dziurę i zapewnia o niezwłocznej naprawie chodnika. – Ta dziura już została zabezpieczona. Będzie wykonany nowy odcinek rury, która łączyła przykanalik ze studzienką. Niestety, gdzieś się to rozszczelniło, to stara instalacja. W związku z tym, jak najszybciej musimy to naprawić i dziś będzie to wykonane – tłumaczył Krzysztof Kluza, zastępca dyrektora tarnowskiego ZDiK-u.

Urzędnicy przypominają, że dziury i wyrwy w tarnowskich drogach można zgłaszać do Zarządu Dróg i Komunikacji.

Posłuchaj:
Mieszkańcy
Krzysztof Kluza
Patrycja Wolnik
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Mariusz Szewczyk, Jerzy Sieradzki
play
Słowo za Słowo (NS)- Tadeusz Królczyk
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30