Weekend Funduszy Europejskich

12.05.2018

Chcesz rozwinąć biznes, ulepszyć swoje produkty i usługi, stać się liderem w branży, co więcej – zacząć konkurować na globalnym rynku? A może chciałbyś zainwestować w odnawialne źródła energii, a przy tym zaoszczędzić i działać bardziej ekologicznie?

Dziś i jutro w Tarnowie można dowiedzieć się jak zdobyć fundusze europejskie, które mogą być przepustką do realizacji marzeń. – Proponujemy spotkania warsztatowe dla wszystkich zainteresowanych – mówi wicemarszałek Małopolski Stanisław Sorys. – Przede wszystkim chcemy przybliżyć problematykę związaną z wykorzystywaniem funduszy europejskich dla beneficjentów. Przypomnijmy, że beneficjentami środków europejskich są nie tylko samorządy lokalne, instytucje, publiczne ale również osoby fizyczne, organizacje pozarządowe, pracodawcy. Chcemy przez dwa dni zrobić w Tarnowie swoiste warsztaty – dodaje wicemarszałek.

A wszystko to w sobotę i niedzielę (12-13 maja) na tarnowskim rynku. Spotkania tego typu w najbliższym czasie odbędą się też w Nowym Sączu i Ciężkowicach. Będą one organizowane w miastach całego województwa.

Posłuchaj:
Stanisław Sorys
Dorota Kunc
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Bartosz Brzyski
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN