Wyślij kartkę i pomóż Powstańcom

31.07.2020

Z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego rusza kolejna edycja akcji „BohaterON – włącz historię”.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego kampanii zapowiedziała, że w tym roku nastąpiły duże zmiany, ponieważ kartkę do powstańców można wysłać tylko online i to odpłatnie.

Taka kartka ma podwójną moc. Będzie indywidualnym oddaniem hołdu naszym bohaterom, a jednocześnie osobistym wkładem w pomoc bezpośrednią – podkreśla Agnieszka Łesiuk-Krajewska.

– Zostajemy przy wysyłce kartki, z której jesteśmy najbardziej znani. W tym roku zmiana polega na tym, że kartki dla powstańców można będzie wysyłać wyłącznie online i kartka będzie odpłatna. Można będzie wysłać kartkę w kwocie 10, 50 lub 100 zł. Zmiana ta podyktowana jest chęcią rozszerzenia działań pomocowych na rzecz powstańców warszawskich. My pomagamy od ponad czterech lat – dowozimy obiady, przeprowadzamy remonty, opłacamy opiekę medyczną.

Wysłane kartki online zostaną wydrukowane i po zakończeniu akcji przekazane adresatom w formie tradycyjnej. Akcja wysyłania kartek potrwa od 1 sierpnia do 2 października – dnia w którym 76 lat temu zakończyło się Powstanie Warszawskie.

Szczegółowe informacje o akcji znajdziecie na bohateron.pl

Posłuchaj:
Agnieszka Łesiuk-Krajewska
Karol Garncarz, fot. bohateron.pl
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Paweł Klimek
play
Słowo za Słowo (NS)- Wiesław Pióro
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN