Zbigniew Ziobro: – Dobrze funkcjonujące prawo kluczem do osiągnięcia dobrobytu

21.09.2019

Chcemy wspierać polskich przedsiębiorców i chcemy żeby powstawały nowe miejsca pracy – mówił w Tarnowie Zbigniew Ziobro.

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny, jako klucz do osiągnięcia dobrobytu wskazał dobrze funkcjonujące prawo. Podkreślił, że tylko to zapewni rozwój Polsce.

Potrzebne są takie zmiany, które w sposób skuteczny będą odpowiedzią na te potrzeby z jakimi spotykają się inwestorzy i przedsiębiorcy w Polsce. Potrzebne jest też dobrze funkcjonujące prawo i finalizacja reformy sądownictwa. My chcemy wspierać polskich przedsiębiorców. Chcemy, aby były tworzone nowe miejsca pracy, bo chcemy, aby Polska się rozwijała – mówił minister.

Minister Ziobro do Tarnowa przyjechał na zaproszenie Piotra Saka, któremu udzielił poparcia w październikowych wyborach do Sejmu. Tarnowski prawnik startuje z miejsca 6 na liście PiS.

Piotr Sak w swoim programie wyborczym, wymienia m.in. ideę utworzenia kompleksowego „multibiura pomocy prawnej” oraz czynnego całodobowo poselskiego biura interwencji i porad. Pomoc potrzebującym porad prawnych ma zapewnić mobilna forma tego biura – ekipa, która będzie docierać do „najdalszych zakątków regionu” i pomagać na miejscu.

Posłuchaj:
Zbigniew Ziobro
Katarzyna Antosz, foto.: Wojciech Bierdoń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Łukasz Kmita
play
Słowo za słowo(NS)-Czesława Siuta
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN