Zima dała o sobie znać szczególnie kierowcom [ZDJĘCIA]

06.01.2019

Kolizja za kolizją i nieprzejezdne drogi. Tak w skrócie wyglądał ostatni weekend na drogach. Mimo, że drogowcy wysłali do walki z zimą kilkadziesiąt pługów i pługopiaskarek to nadal na wielu drogach w regionie leży śnieg co przełożyło się na kolizje. 

Weekend rozpoczął się od kolizji dwóch samochodów w Kamienicy w powiecie limanowskim. Najprawdopodobniej jeden z kierowców stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżający z przeciwka samochód.

Niebezpiecznie było tez na drodze krajowej nr 87 w Piwnicznej – Zdroju. Tam zderzyły się 3 samochody osobowe, a kolizje spowodował kierowca który wypadł na łuku drogi i uderzył w dwa samochody jadące poprawnie.

Dużo szczęścia miała również kobieta, której samochód dachował w Obłazach Ryterskich. Mimo, że zdarzenie wyglądało groźnie kierującej nic poważnego się stało. Rannych nie było również w Olszanie w gminie Podegrodzie, gdzie samochód wpadł do rowu.

Groźnie mogło być też w Ujanowicach w powiecie Limanowskim. Tam samochód potrącił pieszego jednak obyło się bez rannych. Oprócz tych kolizji policja i straż pożarna pomagała kierowcom, których samochody utknęły na zaśnieżonych drogach.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo (M) - Edward Czesak
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN