Zmiany personalne w tarnowskiej Trójce

08.09.2017

Zmiany personalne w Szkole Podstawowej Nr 3 w Tarnowie, która z tego powodu wzbudzała ostatnio spore emocje. Agnieszka Milak – Radoń pełni obowiązki wicedyrektora placówki.

Jest nauczycielką od lat związaną z tarnowską trójką – mówi Leszek Marek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowie. – Jest nauczycielem języka polskiego z dziewiętnastoletnim doświadczeniem pedagogicznym, w tym ma za sobą 17 lat pracy w naszej placówce. Nie jest więc osobą obcą, znają ją dzieci i nauczyciele – dodaje Leszek Marek.

Dyrektor szkoły jest przekonany, że to dobry wybór. – Jestem przekonany o dobrej współpracy, te pierwsze dni wszystko na to wskazują – dodaje dyrektor.

Teraz jeszcze opinię w tej sprawie ma wydać Rada Pedagogiczna. Jeszcze we wrześniu będzie wiadomo czy Agnieszka Milak – Radoń będzie wicedyrektorem placówki.

Zgodnie z przepisami w trójce nie będzie drugiego zastępcy dyrektora. Do Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowie uczęszcza obecnie 365 uczniów, zatrudnionych jest 52 nauczycieli. Poprzednia dyrektorka Renata Koralik odeszła ze szkoły na własną prośbę.

Posłuchaj:
Leszek Marek
Leszek Marek
Malgorzata Miczek-Zabawa
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy