Zmieniła się organizacja ruchu na ul. Sucharskiego

17.02.2020

Na tej ulicy w Nowym Sączu zamknięta został północna jezdnia czyli nitka od strony Łubinki. Ruch pojazdów będzie się odbywał południową jezdnią ul. Sucharskiego (nitka od strony ul. Lwowskiej).

Zmienia się tez organizacja ruchu sąsiednich ulic. Skręt z ul. Partyzantów w ul. Sucharskiego, będzie możliwy tylko w prawo, w razie konieczności istnieje możliwość zawrócenia na rondzie i jazdy w przeciwnym kierunku.

Przy rondzie na ulicy Barskiej, będzie możliwy przejazd pomiędzy pasami ruchu ul. Sucharskiego, wjazd na rondo pozostaje bez zmian. Skręt z ul. Okulickiego w Sucharskiego, będzie możliwy tylko w prawo.

Skręt z ul. Sucharskiego w ul. Nowochruślicką, będzie możliwy tylko w prawo, a ewentualne zawracanie, będzie możliwe na przejeździe pomiędzy pasami ul. Nowochruślickiej  150 metrów powyżej.

Na ul. Nowochruślickiej będzie wyłączony z ruchu pas do prawoskrętu w ul. Sucharskiego. Skręt w prawo z ul. Nowochruślickiej w ul. Sucharskiego będzie odbywał się z prawego pasa ruchu ul. Nowochruślickiej.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Lesław Wieczorek
play
Słowo za słowo - Bogusław Kamiński
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN