Znamy już skład drużyny Sandecji przed wiosenną rundą Fortuna 1 Ligi

27.02.2020

Bez większych zaskoczeń w składzie biało-czarnych – tak prezentację drużyny przed meczami rundy wiosennej komentuje kapitan pierwszej drużyny Sandecji Dawid Szufryn. W sądeckim MOK-u oficjalnie poznaliśmy piłkarzy, którzy wyjdą na murawę w sądeckich barwach. Fortuna I Liga wznawia rozgrywki już w ten weekend. Lider Sandecji nie ukrywa, że po ostatnich transferach, najbliższe mecze nie będą należeć do najłatwiejszych.

Chcemy sobie jak najszybciej zapewnić utrzymanie, to jest cel priorytetowy na tą rundę. Będzie na pewno bardzo ciężko, bo każdy rywal w tej lidze siebie wzmocnił, my mamy ubytki kadrowe, bo Thiago odszedł do Cracovi, ale przyszli chłopcy z Akademii Sandecji. Miejmy nadzieje, że sztab szkoleniowy i trener wszystko poukładają tak, żeby to pracowało jak jedna dobrze naoliwiona maszyna.

Jak podkreśla kapitan drużyny, celem jest zbieranie punktów w każdym kolejnym meczu, a także utrzymanie się w pierwszej lidze.

Kibice w trakcie prezentacji poznali też sztab szkoleniowy Sandecji, któremu przewodzi będzie wciąż Tomasz Kafarski. Sandecja swój pierwszy mecz wiosennej kolejki Fortuna 1 Ligi na własnym stadionie rozegra w przyszłą sobotę 7 marca. W ten weekend jedzie za to Tych.

Z okazji rozpoczęcia rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2019/20, dziś (27.02) o godzinie 16:00 w kościele na Starym Cmentarzu, odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji sądeckiego sportu.

Nabożeństwo tradycyjnie poprowadzi kapelan sądeckiego sportu, ks. Józef Wojnicki.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Lesław Wieczorek
play
Słowo za słowo - Bogusław Kamiński
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN