Zwolnienia w sądeckich spółkach – pracę stracili m.in. prezesi SIM i MPK

28.12.2018

Marek Oleniacz nie jest już prezesem Sądeckiej Infrastruktury Miejskiej. Zmieniła się Rada Nadzorcza spółki. Zmiany są też w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Nowym Sączu. Z funkcji prezesa został odwołany Andrzej Górski.

Decyzje o zmianach w Sądeckiej Infrastrukturze Miejskiej zapadły dziś w czasie Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Spółki. To właśnie na nim odwołano prezesa Marka Oleniacza, którego na tym stanowisku zastąpi Anna Bednarczyk – Maśko. Od dziś jest też nowa rada SIM. Przewodniczącą została Bożena Borkowska, zastępcą Tadeusz Szczerba, rolę sekretarza przejmie Krzysztof Poręba.

To nie jedyne zmiany w sądeckich spółkach. Stanowisko stracił też Andrzej Górski, prezes sądeckiego MPK. Pełniącym jego obowiązki został Krzysztof Migacz, choć jak informuje biuro prasowe sądeckiego magistratu, tylko tymczasowo. W czasie specjalnego posiedzenia Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Nowym Sączu częściowo został zmieniony skład Rady Nadzorczej. Od dziś przewodniczącym rady będzie Andrzej Brzeziński, zawodowy mediator z listy prezesa Sądu Okręgowego w Nowym Sączu. Funkcję wiceprzewodniczącego przejął Jarosław Iwaniec, prezes Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Sekretarzem został dotychczasowy członek rady nadzorczej, Grzegorz Pawlik.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy