O radiu
sound

 

 

 

Radio RDN  jest katolicką rozgłośnią diecezji tarnowskiej działającą od 1993 roku. Nasze radio to lokalny środek informacji i ewangelizacji w południowo -wschodniej Polsce.

Chcąc być blisko naszych słuchaczy w ich codziennych sprawach i realizować nasze cele od 2011 roku na podstawie koncesji KRRiT  tworzymy dwa oddzielne programy: RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz, które są nadawane w dwóch studiach w Tarnowie i Nowym Sączu.  Między 6.30 a 17.00 rozszczepiamy anteny tworząc lokalne audycje i programy bliższe mieszkańcom regionu tarnowskiego i sądeckiego przy współpracy korespondentów lokalnych w Bochni, Brzesku, Krynicy-Zdroju, Dębicy i w innych ośrodkach regionu.

Nadajemy całodobowy program dla słuchaczy części Małopolski i Podkarpacia jesteśmy słyszani na terenie diecezji tarnowskiej na czterech częstotliwościach: 103,6 FM, 101,2 FM, 88,3 FM oraz 105,1 FM.

Swoim zasięgiem obejmujemy około 1.5 mln potencjalnych słuchaczy zamieszkałych na obszarze około 120 kilometrów od Tarnowa i 100 km od Nowego Sącza.

Radio RDN  realizując oczekiwania i potrzeby słuchaczy regionu jest atrakcyjnym medium informacyjno-muzycznym, dobrą i opiniotwórczą rozgłośnią lokalną oraz nowoczesnym radiem ewangelicznym. Te podstawowe cele realizowane są za pomocą programów informacyjnych, publicystycznych, ewangelizacyjno-religijnych, edukacyjno-kulturalnych oraz muzyczno-rozrywkowych.

Posiadamy własny wóz transmisyjny umożliwiający nadawanie relacji z dowolnego miejsca w kraju i Europie. Jako radio lokalne wspieramy pomysły i działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

Jesteśmy ważnym źródłem informacji dla mieszkańców. Organizujemy i czynnie włączamy się w akcje charytatywne. Od kilkunastu lat przed Świętami Wielkanocnymi i Bożego Narodzenia rozdajemy w Tarnowie i Nowym Sączu po kilkaset paczek żywnościowych dla najbardziej potrzebujących.

Zachęcamy Państwa do współpracy na antenie radia.

 

ludzie radia
sound
Biuro Promocji i Reklamy
Monika Boryczko
Specjalista ds. reklamy RDN Małopolska
Mariusz Starzyk
Specjalista ds. reklamy RDN Małopolska
Przemysław Tomasik
Kierownik Działu Marketingu
Edyta Majocha
Specjalista ds. promocji i marketingu RDN Nowy Sącz
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy