ALICIA

21.09.2020

To bardzo emocjonalny album, na którym Alicia dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi siebie i tego co dzieje się na zewnątrz. Ostatnie miesiące pokazały, że żyjemy w bardzo niespokojnych czasach i ten krążek może pomóc nam znaleźć wewnętrzną siłę by iść dalej, a może nawet zmieniać świat na lepsze. Na płycie poza Alicią usłyszymy Sampha, Miguela, Khalida, Tierrę Whack, Diamond Platnumz czy Jill Scott.

„ALICIA” to jeden z najbardziej personalnych projektów w karierze piętnastokrotnej zwyciężczyni nagrody Grammy, który pokazuje różne oblicza artystki.

O jednej z piosenek  która została napisana we współpracy z Edem Sheeranem, artystka mówi

„Niektórzy ludzie mogą myśleć, że słowo „underdog” [ang. z góry skazany na porażkę, spisany na straty ma znaczenie negatywne, jednak ja wiem, że ma wielką moc. Reprezentuje ludzi niedocenionych, którzy stanęli na wysokości zadania i zdołali wszystkich zaskoczyć. Pewnie wszyscy byliśmy w sytuacji, w której musieliśmy pokonać przeciwności losu. To nigdy nie jest łatwe. Moim ulubionym wersem z tej piosenki jest – Mówili, że nigdy mi się nie uda, ale zostałam uformowana, żeby zburzyć formę. Wydaję mi się, że nie ma osoby na tej planecie, która nie czuła się w ten sam sposób.”

Artystka planuje w lecie 2021 roku dać albumowi drugie życie podczas trasy koncertowej „ALICIA: The World Tour” – 24 czerwca odwiedzi Tauron Arenę w Krakowie. W marcu piosenkarka wydała książkę „More Myself: A Journey”, która stała się bestsellerem New York Times’a. Alicia Keys to bardzo wszechstronna artystka – zwyciężczyni GRAMMY, piosenkarka, producentka, aktorka oraz aktywistka społeczna. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor”, sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie.

Lista utworów:

1            Truth Without Love

2            Time Machine

3            Authors Of Forever

4            Wasted Energy Featuring – Diamond Platnumz

5            Underdog

6            3 Hour Drive Featuring – Sampha

7            Me X 7 Featuring – Tierra Whack

8            Show Me Love Featuring – Miguel

9            So Done Featuring – Khalid

10          Gramercy Park

11          Love Looks Better

12          You Save Me Featuring – Snoh Aalegra

13          Jill Scott Featuring – Jill Scott

14          Perfect Way To Die

15          Good Job

źródło:Sony Music Poland

Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo(NS)-Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN