Ceremony

09.03.2020

Zespół, który nigdy nie związał się na stałe z jednym gatunkiem – Phantogram, skład którego tworzą wieloletni przyjaciele Josh Carter i Sarah Barthel – prezentuje czwarty album studyjny „Ceremony”. Taneczne bity, gitarowy i elektroniczny pop – obok tego zestawu nie da się przejść obojętnie.

„Ceremony” to pierwszy album Phantogram, który powstał w całości w okolicach Los Angeles. Zespół spędził tydzień na Rancho de la Luna, a większość albumu została nagrana w domowym studio Sarah nazwanym „Harmonie West” (poprzednie wydawnictwa grupy były nagrywane w Harmony Lodge w Upstate New York). Album promują single „In A Spiral”, „Mister Impossible”, „Into Happiness” oraz „Pedestal”. Pełna tracklista poniżej.

Phantogram zyskał rozgłos w 2010 za sprawą debiutanckiego „Eyelid Movies”. Zespół ma na koncie prawie pół miliarda streamów, dwa złote single – „Fall In Love” i „When I’m Small”. Muzycy koncertowali m.in. z The xx, Muse, M83 czy Alt-J. Poprzedni album Phantogram, „Three”, trafił do Top 10 Billboard Top 200 i Top 5 Billboard’s Top Album Sales.

PHANTOGRAM „CEREMONY” – lista utworów:
1. „Dear God”
2. „In A Spiral”
3. „Into Happiness”
4. „Pedestal”
5. „Love Me Now”
6. „Let Me Down”
7. „News Today”
8. „Mister Impossible”
9. „Glowing”
10. „Gaunt Kids”
11. „Ceremony”

źródło:universalmusic.pl

Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Jarosław Kolendo
play
Słowo za słowo - Grzegorz Kozioł
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN