Dedicated Side B

25.05.2020

Carly Rae Jepsen, „królowa albumów z bside’ami”, prezentuje „Dedicated Side B”. Wydaniu płyty towarzyszy notka od samej artystki:
Tak, krążyły szepty, a ja jestem zła w trzymaniu tajemnic. „Dedicated Side B” jest już dostępne i bardzo cieszę się, że możecie posłuchać tych kawałków! Mam nadzieję, że będziecie do nich tańczyć. Dziękuję wszystkim za radość, którą razem przeżyliśmy podczas ostatniego roku w trasie. Byłam Wam to winna… a w sumie to dwa albumy. Pamiętajcie, że wszystkich Was kocham! 

Poprzedni album wokalistki, „E*Mo*Tion”, otrzymał entuzjastyczne recenzje m.in. w takich mediach jak „Time”, „Entertainment Weekly”, Pitchfork, „People”, Stereogum, Vulture, Complex czy Noisey. Wydawnictwo królowało na szczytach list najlepszych albumów pop 2015; na krążku znalazł się m.in. platynowy singiel „I Really Like You”. Rok później Jepsen w ramach niespodzianki dla fanów wydała „E*Mo*Tion Side B”. Przełomem w karierze Carly Rae Jepsen był album „Kiss”, na którym znalazł się światowy hit „Call Me Maybe”. Utwór trafił na pierwsze miejsce iTunes w niemal 50 krajach i sprzedał się w ponad 20 mln egzemplarzy.

Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Mróz
play
Słowo za Słowo (NS)- Maciej Onasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN