Duality

20.04.2020

Wyczekiwany debiutancki album Duke’a Dumonta „Duality”  dostępny w serwisach cyfrowych!
„Duality”, łącząc wieloletnie doświadczenia Duke’a Dumonta w spójny zapis, to szczera, oczyszczająca ekspresdja i chęć ucieleśnienia mentalności artysty nieskrępowanego przez ograniczenia gatunkowe; autorski ślad dźwiękowy.
LP połączona jest na dwie części: pierwsza jest bardziej taneczna, a druga introspektywna. Otwierający wydawnictwo singiel „Therapy” został wydany na początku roku i nadaje ton całemu „Duality”. Kolejny to klubowy hymn „The Power”, współpraca z brytyjskim songwriterem i wokalistą Zakiem Abelem. W „Obey” Dumont łączy siły z artystą pochodzącym z New Jersey, Rolandem Clarkiem. W „The Fear” usłyszymy amerykańską wokalistkę, songwriterkę i pianistkę o pseudonimie Niia, a w „Nightcrawler” australijski duet Say Lou Lou.
Wielką atrakcją części introspektywnej jest duet z How to Dress Well – „Together”. Całość wieńczy ostatni singiel „Let Me Go”, gdzie na pierwszym planie pojawiają się emocjonalne wokale australijskiego artysty Ry X.
„Duality” powstało w zamyśle, by słuchać płyty jako całości, a nie jako kolekcji przyjaznych dla radia singli. Poza samodzielną produkcją i wokalami, na albumie słyszymy żywe smyczki, gitary, perkusję oraz pianino.
Duke to siła, z którą należy się liczyć. Jego katalog ma ponad 2,5 miliarda streamów. Singiel „Ocean Drive” trafił na pierwsze miejsce list przebojów w UK i ma tam status platyny.
„Duality” to zachwycająca kulminacja dotychczasowego dorobku Duke’a Dumonta.

źródło : media.universalmusic.pl

Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Jakub Kwaśny
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Rokosz
play
Słowo za Słowo (NS)- Milenia Małecka Rogal
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN