Manic

27.01.2020

Trzeci album Halsey, następca wydanego w 2017 „hopeless fountain kingdom”, które zadebiutowało na szczycie Billboard 200.
Na album trafił m.in. najnowszy singiel „You Should Be Sad”, jak również hity „Without Me” i „Graveyard”. Gościnnie na „Manic” pojawiają się SUGA z BTS, Alanis Morissette oraz Dominic Fike.
Od 2015 roku Halsey odsłuchano 25 miliarda razy w serwisach cyfrowych, a artystka sprzedała ponad 11 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Grała wyprzedane koncerty na pięciu kontynentach. Była nominowana do Grammy i pojawiła się na okładkach m.in. „Rolling Stone”, „Cosmopolitan”, „NYLON”, „Forbes” i „Billboard”. Debiutowała albumem „BADLANDS” w 2015, który ma status platyny w Stanach. Olbrzymim sukcesem okazał się kolejny krążek, „hopeless fountain kingdom” (2017), który promowały takie hity jak „Now or Never” czy „Bad at Love”.
„Without Me” z płyty „Manic” ma w USA status sześciokrotnej platyny. Za sprawą tej piosenki Halsey stała się pierwszą i jedyną do tej pory wokalistką, która miała co najmniej trzy piosenki w Billboard Hot 100 przez 50 tygodni każda.
Artystka udziela się również w świecie filmu – mogliśmy ją oglądać m.in. w „Narodzinach gwiazdy” u boku Lady Gagi i Bradleya Coopera.

źródło: media.universalmusic.pl

Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Michał Wojtkiewicz
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Tabasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN